POLSKA GRUPA LGBT W BIRMINGHAM

Dla osób, które nie znają gay village w Birmingham podaję kilka wskazówek. Oczywiscie nie każdy się ze mną zgodzi. To tylko moja prywatna obserwacja. Komentarze mile widziane.

Boltz - seks klub z barem. Cos dla niegrzecznych chłopców. Wstęp tylko dla panów. O ile mi wiadomo tylko w czasie Gay Pride panie mają wstęp do tego klubu.

Eden - pub z dyskoteką i karaoke oraz z dużym pomieszczeniem na tyłach, w którym odbywają się regularne imprezy. Towarzystwo mieszane, glównie 30-40 lat. Sporo osób spoza LGBT. Jedno z glównych miejsc do których chodzimy. W Edenie spotykamy się przed pójsciem na XXL.

Equator – niewielki pub, w którym muzyka nie jest zbyt głosna więc można sobie porozmawiac. Dobre miejsce żeby pójsc na kawe. Equartor jest popularny wsród bardziej dojrzałej częsci LGBT 50-70 lat.

Fountain Inn – pub z darkroomem i z dużym pomieszczeniem, w którym można pograc w bilarda. Od czasu do czasu odbywają się tam dyskoteki. Towarzystwo głównie w wieku 40 -70 lat. Nad pubem znajduje sie hotel jesli kogos najdzie pilna potrzeba odpoczynku.

Fox – pub glównie dla pań. Znajduje się tam ogród z ławakmi i parasolami a także pomieszczenie ze stołem bilardowym. w Foxie spotykamy się w drugi piątek miesiąca.

Jester – klub z długą historią. Pamiętają go najstarsi członkowie LGBT gdy jeszcze imprezy LGBT odbywały się w podziemiach. Żeby wejsc do klubu trzeba było znac hasło. Teraz jest już inaczej i każdy może wjesc. Klub z dyskoteką otwarty do rana.

Loft Lounge – to trendy klub popularny szczególnie wsród młodszej czesci LGBT. Znajduje się tam również restauracja.

Missing – jeden z klubów  popularnych w ciągu dnia i nocy. Znajduje się tam dyskoteka, sporo ludzi spoza LGBT. Podobno przychodzą tam młodzi chłopcy żeby poznac starszych panów i odwrotnie.

Nightingale – to jedna z największych dyskotek w Birmingham z trzema poziomami i różnym rodzajem muzyki na każdym poziomie. Przychodzą tam głównie 20 latki i sporo z nich jest spoza LGBT.

Sidewalk – to pub, w którym spotykalismy sie w poprzednich latach niestety czasem muzyka jest bardzo podgłaszana i praktycznie nie da sie rozmawiac. Popularne miejsce wsród młodych ludzi. Można tam równiez zamówic cos do jedzenia.

Village Inn – klub z dwoma dyskotekami i regularnymi drag shows. W weekendy muzyka jest bardzo głosna i pewnie dlatego chodzą tam głównie młodzi ludzi. Trzeba się liczyc z kolejkami żeby wejsc do klubu.

Wellington – pub/hotel z dużym pomieszczeniem z tyłu, w którym odbywają się imprezy, spotkania itp. Tam chodzimy na występy grupy teatralnej Acting Out. Zwykle nie ma tam zbyt wielu klientów. Głównie dojrzali panowie.       

XXL - impreza tylko dla panów z dyskoteką i darkroomem. Imprezy odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu. Popularna wsród tzw bears.Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl